Mistrzostwa Wrocława WroCup 2025/26
W piątek 29 maja rozegraliśmy ostatni turniej z cyklu WroCup 2025/26. Po raz pierwszy rozegraliśmu turniej indywidualny.
Wyjątkowa formuła turnieju pozwoliła każdemu zagrać z wieloma różnymi partnerami. Nie zabrakło również niecodziennych okazji – uczestnicy mogli usiąść przy stole m.in. z Mistrzem Świata Piotrem Marcinowskim, Maciejem Bielawskim czy Aleksem Bukatem – wielokrotnym medalistą Mistrzostw Europy i Świata Juniorów. Możliwość zagrania w parze z tak utytuowanymi zawodnikami była dla wielu dodatkową atrakcją tego wieczoru. ![]()
W turnieju zwyciężył Andrzej Chodowski, który wyprzedził Katarzynę Cyran i Hannę Zając.
1. Andrzej Chodowski 70.59%
2. Katarzyna Cyran 63.24%
3. Hanna Zając 62.25%
W klasyfikacji popularnej najlepiej wypadła Magdalena Zychowicz (5.)
1. Magdalena Zychowicz 59.80%
2. Marta Janus 57.84%
3. Adrianna Jabłońska 50.98%
W klasyfikacji młodzieżowej najlepiej wypadł Maciej Betliński (4.)
1. Maciej Betliński 60.29%
2. Aleks Bukat 58.33%
3. Igor Nowicki 53.92%
Oprócz turnieju indywidualnego odbył się także, turniej Par dla graczy początkujących, dzięki uprzejmości firmy Elektrotim mieliśmy zapewnione dodatkowe atrakcje! W turnieju zwyciężyli Dariusz i Grzegorz, wyprzedzając Ewę i Dominika oraz Anię z Agnieszką! Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie fantastycznej atmosfery. Już wiemy, że w kolejnym sezonie, koniecznie musimy zorganizować turniej w podobnym formacie! Również dziękujemy naszym Mistrzom, którzy pojawiają się na naszych turniejach! Brydż to wyjątkowa dyscyplina sportu w której możesz zagrać z czołowymi zawodnikami, a nawet z nimi wygrać – co dobrze pokazują wyniki turnieju 🙂
Brydż to nie tylko gra w karty – to pasja, rywalizacja, sport, a przede wszystkim przyjaźnie i dobrze spędzony czas.
Kolejny turniej już 20 czerwca! Serdecznie zapraszamy!
Poniżej kilka zdjęć z turnieju:
