Skontaktuj się z nami:

691 596 032

Brydż to nie tylko gra w karty!

Mistrzostwa Wrocławia WroCup 2025/26

 

WroCup 2025/26 dobiegł końca! To już druga edycja rozgrywek organizowanych przez Wrobrydż! Tym razem był to cykl rozgrywek w ramach Mistrzostw Wrocławia w brydżu sportowym.

Oprócz klasycznych turniejów par, nasi uczestnicy mieli możliwość zagrania turnieju teamów, a także indywiduela! W całych rozgrywkach wzieło udział ponad 140 osób! Dziękujemy uczestnikom za stworzenie fantastycznej atmosfery podczas turniejów i za wiele miłych słów pod adresem organizatorów – to nas napędza!

Przejdźmy jednak do wyników rywalizacji 😊 

Mistrzami Wrocławia zostałi Paweł Kołtko oraz Kacper Przybylski! Ogromne gratulacje dla chłopaków, którzy dopiero w przyszłym roku skończą 20 lat, są wychowankami Marka Markowskiego, który od kilkudziesięciu lat zaraża pasją do brydża młodzież w LO XIV. Po ukończeniu liceum trenują razem z nami w grupie „Diament”. Dzięki współpracy z KS AZS Wratislavia nasi laureci będą mieli możliwość zagrania wspólnego turnieju z Mistrzami Świata – Stanisławem Gołębiowskim i Piotrem Marcinowskim.

Na trzecim miejscu Jarosław Chłądowicz, a tuż za podium, ale za to z nagrodą dla najlepszego Seniora znalazl się Andrzej Chodowski, zwycięzca ostatniego turnieju indywidualnego.

W klasyfikacji popularnej zwyciężyła Katarzyna Cyran, tuż przed Januszem Fitzem. Z brązem ex-aequo Marta Janus i Jarosław Kredoszyński. Na najlepszych zawodników w tej klasyfikacji czekają nagrody niespodzianki przygotowane przez „Wrobrydż”.

📈 Szczegółowe wyniki klasyfikacji długofalowej dostępne są już na naszej stronie.

👏 Gratulujemy wszystkim medalistom i uczestnikom!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tegorocznego cyklu. Za nami wiele godzin świetnej gry, mnóstwo emocji i przede wszystkim fantastyczna atmosfera, którą razem stworzyliśmy. ❤️

♣️ A to jeszcze nie koniec brydżowych emocji przed wakacjami! Już 20 czerwca zapraszamy na turniej kończący sezon brydżowy 2025/26. Będzie to nasze ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą – mamy nadzieję, że zobaczymy się przy stolikach w równie licznym gronie. 😊

Do zobaczenia! ♠️

Poniżej zwycięzcy poszczególnych turniejów:

I na koniec jeszcze kilka zdjęć 🙂